• esrayapı

  Tül Perde

  Keten, polyester, ipek gibi çeşitleri vardır. Perde rayları veya boruları üzerine farklı pililerde uygulanabilirler. Perde üzerine dikilen ruletlerle PVC veya alüminyum perde rayları üzerinde hareketi sağlanır. Tül perde istediğiniz ölçü ve ebatta yapılır. Tül perdeler kullanım kolaylığı ve temizliğinin yıkanarak yapılabilmesinden dolayı tercih edilirler.

  Daha fazla detay
 • esrayapı

  Zebra Perde

  Zebra perde kumaşları file zemin üzerine dokuma ve boşkluklardan oluşmaktadır. Tek hareketle hem tül, hem güneşlik etkisi veren perde sistemidir.Işık kontrolü açısından kolaylık sağlar. Düz ve pileli modelleri mevcuttur.Dijital baskı yapılabilir.

  Daha fazla detay
 • esrayapı

  Stor Perde

  Çok zengin renk, desen, doku ve geçirgenlik alternatifi olan bu perdeler; hem guneşlik olarak hemde tek başına kullanılabilir. Double sistem denilen çiftli mekanizma sayesinde arka arkaya hem güneşlik hem de tül stor birlikte kullanılabilir.Dijital baskı yapılabilir

  Daha fazla detay
 • esrayapı

  Fon perde

  Fon perde , perde takımını tamamlayan aynı zamanda evin havasını değiştiren ve dekorasyonu tamamlayan bir perde çeşididir. Fon perdelerle evinize, bambaşka bir hava katabilirsiniz. Fon perdeleri istediğiniz perde modelinin üzerine uygulayabilirsiniz. Fon perdeyi uygulayacağınız mekanlarda perdelerin duvara gelen kısımlarında çok güzel ve estetik bir görünüm sağlar.

  Daha fazla detay

Son Eklenenler

Darıca-Gebze Enta Perde Son Eklenen Ürünler
daha fazla detay

Çalıştığımız Bazı Markalar

Yıllardır süren güçlü ve etkili işbirliği!

Yaptığı işi iyi yapmak, yaptığı işte iddialı olmak, başarılı olmak, istikrarlı ve güven veren bir yapıda olmak düşüncesine gönülden inanan bir firmayız.